Skuteczność tekstów podrywających

Podryw to subtelna gra słów, wyrafinowanych emocji oraz zachowań i reakcji na zaistniałą sytuację. Tak więc nasuwa się wniosek (i całkiem słusznie), że słowa stanowią bardzo ważny element gry jaką jest podryw i uwodzenie. (Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego tak się dzieje poszukaj w naszych bezpłatnych materiałach publikacji o skutecznych sposobach oczarowania.)

No, ale do rzeczy... Panuje powszechne przekonanie, że gotowe teksty na podryw są zazwyczaj całkiem bezużyteczne. Dzieje się tak bowiem wielu facetów powtarza je setki razu zupełnie bezmyślnie licząc na sukces. Niejednokrotnie zdarza się, że dziewczyny znają takie zagrywki. Nic dziwnego, że skutecznie odprawiają delikwenta, myśląc iż jest to próba manipulacji.

Kobiety bowiem stwierdzają, że to kolejny nudziasz idący na łatwiznę, który używa takiej techniki. A przecież każda dziewczyna pragnie być wyjątkowa. Dlatego też, idealnym rozwiązaniem jest umiejętne wykorzystywanie sytuacji i zaistniałych okoliczności oraz spontaniczność, ale to już wyższa szkoła jazdy dostępna na profesjonalnych kursach uwodzenia.

Teksty na podryw są częścią, ale nie całością więc używanie tylko i wyłącznie jednej i gotowej frazy w każdych okolicznościach trochę mija się z celem. Najważniejsze jednak, aby skuteczny tekst nie był tekstem "spalonym", bo tylko taki gwarantuje sukces. Dla przykładu:

  • Czy my się skądś znamy? Wydaje mi się, że już się gdzieś poznaliśmy...
  • Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść obok jeszcze raz?
  • Masz na imię Google? Ona: Nie, dlaczego? Bo masz wszystko czego szukam!

Jeśli więc nie chcesz używać tego typu prymitywnych tekstów i spotkać się w odpowiedzi jedynie z głupią miną zapoznaj się z naszymi materiałami Premium. Znajdziesz w nich unikalne teksty, które na pewno odniosą większyc skutek niż oklepane frazesy.