Rodzaje tekstów na podryw

Teksty na podryw (szczególnie te dobre i ciekawe) zwane też przez niektórych "otwieraczami" to skuteczne narzędzia każdego podrywacza i uwodzicielki. Fajnych tekstów poszukują codziennie setki osób. Niestety większość jakie można znaleźć w internecie są co najwyżej śmieszne i po prostu nie działają.

Nasuwa się więc pytanie: co takiego ma zrobić początkujący uwodziciel lub uwodzicielka, gdy wogóle nie ma pojęcia jak zacząć rozmowę? Z pomocą przychodzi tematyka uwodzenia. Istnieje kilka rodzajów tekstów na podryw. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

  • teksty typu direct – czyli inaczej metoda bezpośrednia. Mówisz otwarcie dziewczynie, że jej się podobasz i chciałbyś ją poznać. Przykład: „Cześć! Wydałaś mi się niesamowitą kobietą i chciałbym Cię bliżej poznać”
  • teksty typu indirect – czyli innymi słowy metoda pośrednia. Technika ta polega na tym by wzbudzić zainteresowanie kobiety poprzez zapytanie jej o opinii, doradzenie czegoś. Przykład: Przepraszam, gdzie mogę kupić prezent dla siostry?
  • teksty typu neg - czyli komplement, ale o negatywnym wydźwięku. Przykład: Super kurtka tylko trochę nie pasuje ci do paznokci.

Literatura z zakresu i tematyki sztuki konserwsacji dostarcza szereg sposobów by rozpocząć rozmowę. Najlepsza i jednocześnie sprawdzona wydaje się być technika pośrednia czyli metoda indirect, polegająca na nawiązaniu niezobowiązującego kontaktu.

Powyższe przykłady wymagają otwartości, a niejednokrotnie także i pewności siebie oraz braku lęku przed podejściem. Strach bowiem jest kluczowym czynnikiem determinującym niepowodzenie. Istnieje także metoda push&pull czyli technika polegająca na bezpośrednim dawaniu sygnałów zainteresowania i ich odbieraniu. Wymaga większej biegłości w dziedzinie podrywania oraz dużej pewności siebie.