Najlepszy teksty na podryw

Najlepszy tekst na podryw to najbardziej poszukiwana fraza jaką chciałby poznać każdy facet i każda dziewczyna. Tekst ten zwany również otwieraczem jest jednocześnie skutecznym narzędziem zagadania do nowo poznanej osoby. Niezależnie więc czy jesteś kobietą czy mężczyzną po prostu szukasz magicznego klucza, dzięki któremu nawiążesz rozmowę z wybraną przez siebie osobą.

Kilka lat temu przeprowadzono badania mające na celu sprawdzenie, czy tak na prawdę istnieje jakiś jeden uniwersalny tekst, który podziała zarówno na dziewczyny jak i na facetów i jak się okazało rzeczywiście takowe istnieją. My również sprawdziliśmy ich skuteczność przeprowadzając badania i opnie na ich temat, a szczególnie na ten najprostszy. Fakty przedstawiają się następująco:

  • Tekst ten skuteczny jest w prawie 90% przypadkach (potwierdzili to również nasi ankietowani)
  • Działa faktycznie zarówno na kobiety jak i na facetów, których dopiero co spotykamy
  • Idealnie nadaje się do klubów, kawiarni, na ulicy czyli wszędzie gdzie możemy kogoś nowego poznać
  • Jego odmiana zwiększa tylko jego skuteczność poznania wybranej osoby

Chcesz go poznać? Poszukaj go w naszych bezpłatnych materiałach, a otrzymasz go na podanego przez siebie maila natychmiast po potwierdzeniu przez Ciebie Twojego zamówienia.

Total 15 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Jedna myśl na temat “Najlepszy teksty na podryw”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>