Jak poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę to pytanie, które zadaje sobie wcześniej czy później każdy facet ponieważ uwodzenie kobiet jest pewnego rodzaju zabawą w kotka i myszkę. Okazuję się jednak, że tak na prawdę nie ma jednego, idealnego sposobu odpowiadającego na pytanie jak zdobyć dziewczynę, którą się pragnie. Są jednak elementy i cechy wspólne w zachodzącej interakcji damsko męskiej. Opanowanie ich oraz zrozumienie reguł tej gry drastycznie podnosi skuteczność uwodzenia płci pieknej.

Tak, tak Panowie, to gra, w którą dziewczęta grają już od małego. Podczas gdy My, wojownicy biegaliśmy bawiąc się w żołnierzy, one trenowały zabawę uczuciami odgrywając przeróżne scenki podpatrzone z życia rodzinnego lub telewizji. Są więc o lata świetlne dalej w komunikacji niż nam może się to tylko wydawać.

Na szczęście My mężczyźni mamy kilka atutów i sztuczek, dzięki którym możemy zawładnąć ich umysłami oraz ciałami. Pierwsza z nich to męskość i zdecydowanie, druga to logika, której najczęściej im brakuje, ponieważ kobiety w większości kierują się emocjami. Jak się temu dokładnie przyjrzeć to okaże się, że w tym chaosie jest pewien sens, ład i porządek. To uzupełnianie się wzajemnych, brakujących cech i potrzeb.

Całą winę za ten stan ponosi matka natura. To ona ukształtowała nas właśnie w taki, a nie inny sposób. Mimo to element ten można wykorzystać i przeciągnąć na swoją stronę, przez co i sam flirt staje się o wiele prostszy. Przejdźmy jednak do rzeczy. Jak już wspomnieliśmy po pierwsze i najważniejsze podrywanie to gra! Zabawa, w której nie ma ani wygranych, ani przegranych. Liczy się tylko dobra rozrywka z samego faktu uczestnictwa.

  1. Pierwszy krok jaki musisz więc zrobić to: wywalić ze swojej głowy schemat wojny płci.
  2. Drugi krok to: wzięcie się w garść co już na pewno zrobiłeś czytając ten artykuł!
  3. Trzeci i najważniejszy krok to: stała praca nad samym sobą, bo tylko ona gwarantuje sukces!

A teraz skup się, bo jeżeli spełniłeś wszystkie wcześniejsze punkty i założenia zdradzimy Ci jeden z kilku sekretów uwodzenia. Czy na pewno jesteś gotowy uwierzyć w to, co mamy Ci do przekazania już teraz? Jeżeli tak to po prostu przestań być mięczakiem, podejdź do niej i porozmawiaj z nią! Sukces Twój zależy bowiem nie tyle od tego co mówisz, ale od tego w jaki sposób to zrobisz i jak przekaże to Twoja mowa ciała!

Setki pytań zadanych przez nas kobietom ukazują jasno i boleśnie. Oklepane teksty na podryw są nudne do tego stopnia, że aż żałosne i powodują tylko, że facet jest skreślony już na starcie choćby jak był przystojny. Nie wierzysz? Zapytaj swoich koleżanek lub pierwszą lepszą kobietę chodzącą po ulicy. Jeśli dopytasz dokładniej to okaże się także, że jest tylko jeden sposób, który faktycznie działa i jest cholernie skuteczny – ten niestandardowy, ale wesoły, luźny i zabawny zarazem a do tego podstępny!

Podrywanie dziewczyn to świetna rozrywka i możemy podzielić ją na kilka dodatkowych, wyróżniających sytuacji w uzależnieniu od Twojego aktualnego miejsca przebywania. To tak jakby grać w grę komputerową i przechodzić kolejne poziomy bez anihilacji kolejnych uczestników. Oczywiście każdy poziom jest inny i charakteryzuje się innymi trudnościami. Jeśli masz instrukcję to przejście ich nie stanowi większego problemu.

Jak więc uwieść kobietę?

Podrywanie dorosłej dziewczyny to zdobywanie jej serca i umysłu. Aby zdobyć serce wybranki musisz zawładnąć jednak wcześniej jej umysłem. Kluczem do umysłu są emocje a poczucie bezpieczeństwa jest jedną z nich. Dorosła osobniczka bowiem w dużo większym stopniu niż młoda niewiasta zwraca uwagę właśnie na ten element. Zapomnij więc o jakiś typowych zagrywkach, bo to dziecinne!

Więc jak zdobyć dorosłą kobietę? Dorosły i pewny siebie mężczyzna nie musi zadawać sobie tego pytania. Wystarczy, że da jej tylko to, czego ona potrzebuje – siebie. Jest bowiem na tyle dojrzały, aby stworzyć z nią odpowiedzialny związek, a to podstawa sukcesu z wymagającymi partnerkami. Różnica pomiędzy facetem a mężczyzną jest taka, że tym pierwszym stajesz się po przekroczeniu pewnego wieku – powiedzmy 18 lat.

W oczach płci przeciwnej wielu z nas nigdy nie staje się mężczyznami. Jeśli więc chcesz zwiększyć sobie pulę dostępnych niewiast także o te z górnej półki, musisz przede wszystkim sprostać im wymaganiom. Na jednym z for internetowych widnieje ciekawa definicja takiego prawdziwego samca. Kim więc jest taki osobnik posiadający esencje męskości według kobiecego instynktu?

Prawdziwy mężczyzna – facet z bagażem doświadczeń życiowych. Posiadający hobby, pasję i własne zainteresowania. Aktywny zawodowo i seksualnie, mający swoje zdanie i nie bojący się je wyrażać. Odważny i pewny siebie, ale także wrażliwy! Szanujący kobiety i tolerancyjny… Dojrzały nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie. Jest to osoba zaradna życiowo, czuła, potrafiąca zadbać o siebie, a także o swoich bliskich.

Mężczyzna taki jest więc odważny i roztropny zarazem. Opanowany i umiejący ogarnąć życie takim jakim jest. Nie musi nic sobie ani innym udowadniać. Po prostu wie kim jest, a jeśli już czegoś pragnie to sięga po to i zdobywa to. To jest to co podnieca je najbardziej i właśnie dla takich facetów z klasą tracą one głowę nie mogąc im się oprzeć.

Jak więc widzisz poderwanie dziewczyny to jedno, ale zdobycie dorosłej kobiety z klasą to już wyższa szkoła jazdy wymagająca przejścia na zupełnie inny poziom. Nasze materiały mają za zadanie nie tylko pomóc Ci w zdobyciu odpowiednich technik radzenia sobie z takimi przypadkami, ale także ulepszyć Ciebie samego, bo tylko w ten sposób otworzą one przed Tobą zarówno serca jak i drzwi swoich sypialni.

U nas dowiesz się więcej co powiedzieć zdobywanej dziewczynie:

  • na imprezie lub nieznajomą w autobusie miejskim
  • na ulicy lub w centrum handlowym na zakupach
  • na dyskotece lub w klubie nocnym
  • znajomą w klasie lub na studiach
  • już na pierwszej randce lub koleżeńskim spotkaniu

Jak więc zdobyć dziewczynę, ale tak już bardziej na stałe a być może i na całe życie? To kolejne pytanie, które pojawia się w uwodzeniu, ponieważ interakcja zaczyna się od flirtu a następnie przechodząc płynnie zdobywa się jej emocje i właśnie ten proces nazywamy zdobywaniem kobiety przez mężczyznę. Niewielu jednak potrafi tego dokonać. Zdobądź ogromną pewność siebie. Naucz się zdobywać najpiękniejsze z nich i poznaj wszystkie tajemnice uwodzenia! Tego właśnie uczymy na naszych kursach. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami i zdobądź w końcu to czego tak bardzo pragniesz!