Jak poderwać chłopaka?

Jak poderwać chłopaka, skoro w naszej kobiecej finezyjnej mentalności uwodzenie faceta polega na wysłaniu mu najpierw sygnałów zainteresowania. Przecież my kobiety w bardziej subtelny sposób prowokujemy ich do podjęcia działania niż same wykonujemy jakieś kroki. Najgorsze jest jednak to, że w większości faceci nie rozumieją tego „arcy trudnego kodu”. Nie potrafią prawidłowo odczytać tych subtelnych komunikatów i bardzo często pozostają nieświadomi naszej zachęty.

Przyjęło się, że chłopak to zazwyczaj osobnik rodzaju męskiego najczęściej (choć niekoniecznie) w wieku licealnym bądź też studenckim. Cechujący się mało odpowiedzialnym trybem życia oraz niebywale pochopnymi krokami. W odróżnieniu od mężczyzny, który potrafi podejmować rozsądne decyzje i być za nie stuprocentowo odpowiedzialny. Zastanów się który typ rodzaju męskiego Ci odpowiada.

Więc jak zdobyć chłopaka? Po pierwsze zacznij wysyłać wspomniane sygnały zainteresowania typu: ukradkiem spoglądaj w jego stronę, wyślij mu finezyjny uśmiech lub oczaruj go swoim magicznym spojrzeniem. To działa jeżeli facet jest na tyle bystry i obeznany w kontaktach z kobietami. Jednak na swojej drodze spotkałaś lub też spotkasz osobniki nadzwyczaj odporne na nasze wysublimowane kobiece sygnały.

Tak tak, lwia cześć naszych ukochanych chłopaków jest niczym niewidomy. Obojętnie co zrobisz on i tak tego nie zauważy – bo po prostu patrzy, ale nie widzi. A zatem wysyłasz subtelne znaki zainteresowania a Twój obiekt westchnień nadal pozostaje w głuchej nieświadomości? Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że coś nie działa. Pytanie co? Oprócz jego nieśmiałości istnieje jeszcze kilka innych możliwości.

  • Pierwsza możliwość: Robisz to nieodpowiednio. Zbyt nachalne komunikaty zamiast zachęcić – odstraszają! Przykładowo, on wychodzi z zajęć, a TY już tylko czekasz za drzwiami, niecierpliwie wypatrując “ofiary” by posłać mu ten uśmiech szeroki jak banan. Taka sytuacja powtarza się przynajmniej 5 razy na dzień. Nawet najbardziej prymitywny samiec spostrzegłby się, że coś jest nie tak. Przypadki się zdarzają, ale nie 5 razy dziennie siedem razy w tygodniu. Opanuj się!
  • Druga możliwość: To co musisz wziąć pod uwagę rozważając o facecie jest to, że być może jest szczęśliwym posiadaczem swojej drugiej połówki. W tym wypadku odradzamy podejmowania jakichkolwiek działań. Lepiej popracować nad osobistym rozwojem (np uczestnicząc w naszych kursach) by w przyszłości unikać podobnych wpadek. Niemniej jednak, jeśli jesteś zdesperowana to proponujemy zaglądnięcie do naszych pozostałych materiałów związanych z podrywaniem.
  • Trzecia możliwość: On po prostu Twoich wyrafinowanych sygnałów nie dostrzega. Cóż zdarza się. W tym wypadku trzeba podjąć dalsze kroki. A mianowicie pokonać bariery nieśmiałości i po prostu… zagadać. Ale uwaga! Unikaj jak ognia tekstów na zasadzie: “Cześć znamy się z widzenia. Pójdziemy na kawę?” Pytaj po prostu o nieistotne błahostki (dodając do tego rozbrajający uśmiech): gdzie jest sala i czy możesz mnie tam zaprowadzić. Potem już tylko podtrzymuj nawiązany kontakt…

Najważniejsze więc co musisz zrozumieć to to, że facet musi wiedzieć o Twoim nadzwyczajnym istnieniu! Jednakże, pamiętaj o subtelności i unikaj nachalności. Wystrzegaj się nagminnego podchodzenia w celu zagadywania (patrz możliwość pierwsza). On musi wiedzieć, że jesteś wyjątkowa i niesamowicie kobieca dlatego najlepiej zrobić to podstępem...

Jak więc uwieść mężczyznę?

Inaczej ma się sprawa z prawdziwym facetem ponieważ uwiedzenie dorosłego mężczyzny z klasą ponieważ to cel numer jeden każdej kobiety pragnącej iście ciepłego, domowego, rodzinnego ogniska. Chłopaka a raczej już mężczyzny, przy którym mogłaby spełnić się jako opiekuńcza matka, nadzwyczaj kochająca żona i namiętnie atrakcyjna kochanka. Aby zrealizować się w tej roli potrzebuje delikwenta, który kojarzony jest z:

  • portfelem wypchanym zielonymi pachnącymi banknotami (najlepiej dolarami)
  • wysoką uprzywilejowaną pozycją społeczną oraz szeroko rozumianym prestiżem
  • drogimi drinkami na każdej imprezie a także bujnym życiem towarzyskim
  • a przede wszystkim doskonałym zadbaniem stanowiącym dopełnienie do silnej wyprostowanej postawy
  • ...i równie dobrymi, zniewalającymi perfumami z górnej półki

Co podziała na taki model mężczyzny? Myślisz, że wystarczy tylko swawolnie zakręcić pupą umieszczoną w obcisłej przykrótkiej kiecce i do tego wyeksponować obficie wyzywający dekolt? Tak bardzo, że owe wdzięki widać z najodleglejszego końca ulicy? Obowiązkowe dziesięciocentymetrowe, błyszczące szpilki dostrzegane przez ledwie widzącego szpaka?

Drogie koleżanki… dobrze usytuowany delikwent będzie miał takich Pań na pęczki! Pań rodem z najsłynniejszego nocnego skandalizującego klubu Paryża – Moulin Rouge! Pytanie: czy mamy ochotę być kolejną ladacznicą, którą chce wykorzystać ten wyrachowany osobnik? Jeżeli chcesz tylko spełnić swe seksistowskie zachcianki to nie czytaj dalej... W sumie, mało który odmawia kobiecie seksu...

Ok sprawy intymne mamy już za sobą… Perfidne samce rodzaju homo sapiens wykształciły nieświadomie rodzaj dwóch instynktów samozachowawczych.

  • Pierwszy z nich to rodzaj zapotrzebowania seksualnego – będą oni poszukiwać wszelakiego rodzaju kobiet tylko i wyłącznie do zaspokojenia wyuzdanych pozycji seksualnych.
  • Drugi rodzaj zapotrzebowania to zrozumienie i oparcie.

Na szczęście matka natura nie obdarzyła naszych rozkosznych samców bogatą odpornością psychiczną… Tak, tak drogie panie! Oni są silni fizycznie, ale jednocześnie bardzo słabi psychicznie i potrzebują naszego emocjonalnego wsparcia! Zastosowanie więc tricku negliżowania się, owszem zwróci uwagę jednakże jest to wyłącznie objaw desperacji.

Jak pokazuje historia od zarania dziejów prawdziwego mężczyznę z klasą podrywa cała masa kobiet! Ten jakże smakowity, łakomy kąsek jest rozchwytywany na lewo i prawo i o dziwo typek doskonale zdaje sobie z tego sprawę!

Pomyślcie więc drogie Panie… istnieje rzadko występujący męski kwiatek i tysiące damskich bzykających pszczółek… Każda chce dostać tego, jakże słodko pachnącego, kwiecistego nektaru, by codziennie upijać się tą boską ambrozją. Kwiatek jednak będzie szukał wyjątkowej pszczoły, która zarówno dobrze spełni swoją robotę, jak i da mu coś niepowtarzalnie wyjątkowego.

Nic więc dziwnego, że tego typu delikwent ma bardzo wygórowane wymagania w stosunku do “płci pięknej”. Co gorsza też, jest on w uprzywilejowanej pozycji, bo jednostek tych, z naszym wiekiem ubywa. Niestety taka smutna prawda - konkurencja w postaci młodych kobiet nam rośnie.

Podrywanie faceta nierozerwalnie powiązane jest z pytaniem: Jak utrzymać go przy sobie? To kolejne zagadnienie, które pojawia się w uwodzeniu swojego obiektu westchnień. Najpierw jednak mamy do czynienia ze zdobyciem zainteresowania danego delikwenta, a dopiero potem zaczyna się proces zdobywania. Niewiele jest jednak kobiet, które potrafią tego dokonać, albo inaczej uwieść może czasem i łatwo, ale zatrzymać trudno.

Jak więc zdobyć faceta, gdy jest to już dorosły mężczyzna i ma klasę? Trzeba przede wszystkim stać się intrygującą dorosłą kobietą. Pełną piękna i powabności, bo tylko w ten sposób możesz go oczarować i zdobyć jego serce, a w zasadzie serce każdego faceta.