Jakim tekstem rozpocząć rozmowę

Fajne teksty na podryw dziewczyny czy chłopaka codziennie poszukiwane są przez setki osób. Prawda jest jednak taka, że gotowe teksty są tylko wstępem do flirtu. Dobre teksty na podryw czy też magiczne wypowiedziane zdanie w formie zaklęcia miłosnego raczej nie podziałają.

Każda dziewczyna jest inna tak samo jak i faceci bywają różni. To co powie Pan X nie musi brzmieć tak uwodzicielsko, jak to co wydusi z siebie Pan Y. Pani A nie uśmiechnie się zalotnie na wieść o swojej urodzie i cudownym ciele tak samo jak Pani B, która zatrzepocze radośnie rzęsami i rzuci się Panu Y z niepohamowaną rozkoszą na szyję.

Nie ma super idealnego tekstu na podryw. No może poza kilkoma i jego drobnymi odmianami. Podrywanie bowiem to sztuka, której opanowanie wymaga cierpliwości i inwencji twórczej. Dlatego właśnie teksty typu: jesteś piękna, może postawić Ci drinka bo masz piękne oczy i chciałbym w nich utonąć - nie wchodzą w grę. Kobiety wiedzą o tym, że są piękne (szczególnie już te bardziej atrakcyjne) i słyszały to już tysiące razy.

Tego typu frazesami facet skazuje się wyłącznie na porażkę, ponieważ jest kolejnym nudnym desperatem, który próbuje ją zaciągnąć do łóżka. Dlatego właśnie kobiety olewają większość napalonych facetów nie dając im nawet najmniejszych szans.

Uwodzenie to bardzo specyficzna gra. Im więcej w nią grasz, tym szybciej zrozumiesz jej zasady. Od czego więc najlepiej zacząć? Od samego poznania jej i przywitania się według poniższych zasad:

  1. Niepospolite przywitanie się i odpowiednie, kontrowersyjne zadawanie pytań to podstawa. Pytania, pytania i jeszcze raz pytania a dopiero potem opinie.
  2. Mowa ciała nie może przytłoczyć kobiety, która musi mieć swobodę ruchu, dlatego zbrodnia jest nachylanie się nad nią i przytłaczanie jej.
  3. Bardzo ważny jest również kontakt wzrokowy. W większości przypadków dziewczyna musi zauważyć faceta zanim on do niej podejdzie ze względu na poczucie bezpieczeństwa. Co ciekawe jednak kontakt wzrokowy może być przy tym ostry, ale nie nachalny!
  4. Stawianie jej na pierwszym miejscu jest oczywiście niedopuszczalne! Dlatego delikatne i niezbyt gwałtowne oddalenie się podsyca jej ciekawość.

Wszystko to wydaje się dość skomplikowane, ale oczywiście jest do opanowania jak każda inna umiejętność. Zacznij więc powoli ćwiczyć lub jeśli potrzebujesz czegoś bardziej skutecznego sprawdź ofertę profesjonalnych kursów w zakładce menu. Na takim szkoleniu błyskawicznie wszystkiego się tego nauczysz.

Najlepszy tekst podrywu

Jak już wiesz idealny tekst na podryw to najbardziej poszukiwana fraza jaką chciałby poznać każdy facet i każda dziewczyna. Tekst ten zwany również otwieraczem jest jednocześnie skutecznym narzędziem zagadania do nowo poznanej osoby. Niezależnie więc czy jesteś kobietą czy mężczyzną po prostu szukasz magicznego klucza, dzięki któremu nawiążesz rozmowę z wybraną przez siebie osobą.

Kilka lat temu przeprowadzono badania mające na celu sprawdzenie, czy tak na prawdę istnieje jakiś jeden uniwersalny tekst, który podziała zarówno na dziewczyny jak i na facetów i jak się okazało rzeczywiście takowe istnieją. My również sprawdziliśmy ich skuteczność przeprowadzając badania i opnie na ich temat, a szczególnie na ten najprostszy. Fakty przedstawiają się następująco:

  • Tekst ten skuteczny jest w prawie 90% przypadkach (potwierdzili to również nasi ankietowani)
  • Działa faktycznie zarówno na kobiety jak i na facetów, których dopiero co spotykamy
  • Idealnie nadaje się do klubów, kawiarni, na ulicy czyli wszędzie gdzie możemy kogoś nowego poznać
  • Jego odmiana zwiększa tylko jego skuteczność poznania wybranej osoby

Sposób ten jak również całą metodologię zdradzamy już tylko naszym kursantom, którzy wybiorą się na oferowane przez nas szkolenia z zakresu psychologii relacji damsko-męskich.