Rating ocen:★ ★ ☆ ☆ ☆
lock_open Materiał publicznySkuteczność:przeciętna
list Pokaż wszystkie »Wydźwięk:nieznany
loop Pokaż losowy »Efektywność:częsciowa

Nawet całkiem ładnie pachniesz! Przypomina mi to zapach kawy o poranku.

Twoja ocena:
Publikacja:ID: 20112
Opis:

Tekst na podryw został aktualnie oceniony na 2 gwiazdki w naszej 5 stopniowej skali ocen. Na podstawie wszystkich zgromadzonych ocen można uznać, że skuteczność go oceniana jest jako: przeciętna. Według badanych w odbiorze ma on raczej: jeszcze nieznany wydzwięk. Dodatkowo badani internauci ocenili jego efektywność jako: częsciową, bo sprawdza się, ale w odpowiednich sytuacjach podrywu. Należy więć stosować go ostrożnie oraz z wyczuciem.

Komentarz:

Nie skomentowano jeszcze...

Podryw nie będzie udany, jeżeli osoba uwodząca i uwodzona nie są w dobrym nastroju. Śmiech to naturalny sprzymierzeniec podrywaczy i uwodzicielek. Wielu podrywaczy i uwodzicielek przygotowuje na tego typu okazje specjalne śmieszne teksty na podryw. Rozbawianie szczególnie już wybranek może być jednak bardzo niebezpieczne. Dlaczego?

Śmieszne teksty w połączeniu z podrywaniem mogą bowiem spowodować, że zamiast śmiać się z dowcipu, osoba uwodzona będzie śmiała się z samego podrywacza lub uwodzicielki. Niestety w większości przypadków śmieszne teksty na podryw nie ułatwiają uwodzenia, dlatego też zdecydowanie nie poleca się wykorzystywania tego typu tekstów.

Ponieważ używanie tego typu tekstów jest zdradliwe to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystać teksty, dzięki którym ryzyko porażki jest zdecydowanie mniejsze.