Rating ocen:★ ☆ ☆ ☆ ☆
lock_open Materiał publicznySkuteczność:niska
list Pokaż wszystkie »Wydźwięk:neutralny
loop Pokaż losowy »Efektywność:marginalna

Cześć... my się chyba skądś znamy... pracowaliśmy razem na budowie, a Ty stałaś chyba obok betoniarki.

Twoja ocena:
Publikacja:ID: 20012
Opis:

Tekst na podryw został aktualnie oceniony na 1 gwiazdkę w naszej 5 stopniowej skali ocen. Na podstawie wszystkich zgromadzonych ocen można uznać, że skuteczność go oceniana jest jako: niska. Według badanych w odbiorze ma on raczej: neutralny wydzwięk. Dodatkowo badani internauci ocenili jego efektywność jako: marginalną, bo może czasem zadziałać, ale raczej nie sprawdzi się w podrywie, bo efekt będzie raczej odwrotny od zamierzonego.

Komentarz:

Nie skomentowano jeszcze...

Podryw nie będzie udany, jeżeli osoba uwodząca i uwodzona nie są w dobrym nastroju. Śmiech to naturalny sprzymierzeniec podrywaczy i uwodzicielek. Wielu podrywaczy i uwodzicielek przygotowuje na tego typu okazje specjalne śmieszne teksty na podryw. Rozbawianie szczególnie już wybranek może być jednak bardzo niebezpieczne. Dlaczego?

Śmieszne teksty w połączeniu z podrywaniem mogą bowiem spowodować, że zamiast śmiać się z dowcipu, osoba uwodzona będzie śmiała się z samego podrywacza lub uwodzicielki. Niestety w większości przypadków śmieszne teksty na podryw nie ułatwiają uwodzenia, dlatego też zdecydowanie nie poleca się wykorzystywania tego typu tekstów.

Ponieważ używanie tego typu tekstów jest zdradliwe to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystać teksty, dzięki którym ryzyko porażki jest zdecydowanie mniejsze.